Kolo na míru

Konfigurátor Maxbike – „Kolo podle tebe“

Pro nás znamená skloubení kvalitního kola s přáním zákazníka.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a prostřednictvím bikekonfiguratoru nabízíme možnost složit si kolo podle sebe, tak jak jsme s tím začali již v roce 1994. Každé kolo může být jedinečné, a každý cyklista si může dle svého přání vybrat vidlici, zapletená kola, pláště nebo si kolo barevně sladit barvou bowdenů, gripů nebo sedla.

Konfigurátor elektropohonů

Sada je modulární a tak je možné ji sestavit přesně na míru Vašim potřebám.

Nabízíme výkonné středové motory nebo motory zapletené do ráfků různých typů a velikostí. Baterii můžete umístit do nosiče nebo rámu kola a na výběr máte hned ze 3 různých kapacit. Vaše nové elektrokolo pak můžete ovládat pomocí jednoduchého LED panelu nebo multifunkčního LCD displeje s funkcemi cyklopočítače. Sadu lze dovybavit doplňky jako jsou brzdy s bezpečnostním vypínačem, USB zásuvka na řídítkách nebo osvětlení napojené na baterii.

Se sadou Apache Power uděláte ze svého oblíbeného jízdního kola elektrokolo jednoduše a velmi efektivně. Už žádný kopec Vás neodradí od pravidelného pohybu v přírodě společně s Vašimi přáteli. Vaše dojíždění do práce bude rychlejší a bez zapocení. A jízda na kole s elektrickým pohonem je také ideální pro spalování tuků a udržení zdravého životního stylu.

Nejrozšířenějším typem elektrosady Apache Power je sada se zapleteným motorem do předního nebo zadního kola. Vybírat můžete ze dvou verzí. Základní sada Basic je nejlevnější variantou zatímco komfortní sada Silent se sinusovou technologií řízení systému se vyznačuje především velmi tichým chodem motoru a efektivnějším využitím energie a tím i vyššího dojezdu na jedno nabití.

Simulátor Bosch

Jedinečný konfigurátor elektrického pohonu společnosti Bosch. Pomocí simulátoru jízdy, přímo u nás na prodejně stanovíme typ motoru a baterie přesně pro Vás a zároveň stanovíme i orientační dojezd.

Project One

Jedinečná příležitost „sestavit“ si silniční Trek Madone, Domane, Speed Concept a horská kola Superfly přesně podle svých představ. Od designu až po skladbu komponentů, vše je jen na Vás a máte miliony možností.

Domluvit schůzku

Budeme se na vás těšit v Plzni 

+420 777 224 900 
plzen@mmrebike.cz