Další
Menu

Krosová a trekingová kola pro lehčí terén

Krosová a trekingová kola jsou určena především pro jízdu v lehčím terénu, jako jsou silnice a zpevněné cesty.  Jedná se o dokonalou kombinaci horského a silničního kola. Rozdíl mezi trekingovým a krosovým kolem je minimální. Krosové kolo je určeno pro sportovnější kratší jízdy a trekingové naopak pro jízdy delší. Trekingová kola pak mají také kratší rám.

V naší nabídce krosových a trekingových kol najdete kola od prověřených značek Kross a Maxbike. Všechna naše kola jsou seřízená a můžete si je v klidu vyzkoušet přímo u nás na prodejně, kde je rádi upravíme přesně na vaši postavu. Naše prodejny najdete v Plzni a Praze, kde máme více jak 250 jízdních kol skladem. Pro zakoupená kola v naší prodejně vám navíc nabízíme 1 měsíc od koupě kola garanční servis zdarma. Při nákupu v zimních měsících prodlužujeme dobu garančního servisu. Kolo dopravíme po celé ČR vlastní firemní dodávkou.

V našich prodejnách máte příležitost své kolo vybavit příslušenstvím, jako jsou držáky na lahve, osvětlení, blatníky apod.  Kromě prodeje poskytujeme zákazníkům také servis kol a uskladnění kol na zimu. Nevíte si rady s výběrem? Navštivte nás. Rádi vám poradíme.

 
Kolo na míru
);*} );*}