Další
Menu

Horská jízdní kola pro náročný terén BULLS

Horská jízdní kola jsou určena především pro náročný terén, jako jsou polní, lesní a jiné nezpevněné cesty. Horská jízdní kola jsou navržena tak, aby při jízdě odolala náročnému terénu. Jízda na horských kolech je velice pohodlná díky širokým plášťům a často také odpruženým vidlicím. Horská jízdní kola jsou vyráběna ve velikostech 26, 27,5, 29 palců, která odpovídají průměru pláště kola.

V naší nabídce naleznete široký výběr horských kol různých druhů a velikostí, které ocení běžný cyklista i profesionál. V nabídce najdete pánská i dámská kola. Všechna naše kola si můžete vyzkoušet přímo v našich prodejnách v Plzni a Praze. Skladem máme více než 250 jízdních kol. V našich prodejnách je součástí prodeje také prodej doplňkového sortimentu.

Zakoupené kolo si můžete odvést sami nebo můžete využít naší dopravy. Dopravu kola po celé ČR vám zařídíme přímo naší firemní dodávkou. Pokud potřebujete opravit horské kolo, můžete využít našeho servisu. V zimním období nabízíme uskladnění kol v našem zabezpečeném skladu.

Použité filtry | zrušit vše

Značka: BULLS (5)

 
Kolo na míru
);*} );*}